Fasády Argeton za uvádzaciu cenu!

Teraz máte jedinečnú šancu osviežiť svoj sortiment o fasádne dosky s elegantným a jedinečným dizajnom. Prvá fasáda vo Vašom regióne bude za uvádzaciu cenu!

Argeton

Moderná, dizajnová a nadčasová. Taká je absolútna novinka na slovenskom trhu, keramická prevetrávaná fasáda Argeton, ktorá spĺňa svojou kvalitou aj tie najprísnejšie očakávania. Keramické fasádne dosky Argeton sa môžu pýšiť extrémne dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Svedčí o tom takmer 30 ročná história a stovky realizácií po celom svete. Z dizajnového hľadiska je nenahraditeľnou výhodou farebná stálosť keramiky a minimálne nároky na údržbu.

 
Fasádne dosky Argeton sa vyrábajú na mieru a jedine v nemeckom meste Görlitz. Vďaka tomu dokáže značka garantovať prvotriednu kvalitu svojich výrobkov a splniť ich individuálne požiadavky. Argeton ponúka širokú škálu farebnosti a tvarov fasád, ako aj farebné prevedenia „namiešané“ presne podľa želanej farby či odtieňu klienta. Keramické platne vo formátoch až do 500 x 1500 mm sa vypaľujú v špeciálnej  dvojkomorovej peci skonštruovanej výlučne pre fasádne platne pri teplote 1080°C až 1280 °C.
 
Teraz máte navyše jedinečnú šancu osviežiť svoj sortiment o fasádne dosky s elegantným a jedinečným dizajnom v rámci našej akcie. Prvá fasáda vo Vašom regióne bude za uvádzaciu cenu!