Strecha za skvelú cenu, strecha Tondach

Staviate dom alebo plánujete rekonštrukciu strechy? Využite skvelé jesenné zľavy a vyberte si zo širokej ponuky pálených škridiel Tondach!

Výber strechy je jedna z najdôležitejších investícií. Nie nadarmo sa pojem strecha nad hlavou stala synonymom dobrého bývania. Práve preto je veľmi dôležité si vybrať správne.

Engoby a glazúry

Spoločnosť Tondach je na Slovenskom trhu už viac ako 20 rokov a vďaka svojim bohatým skúsenostiam a prvotriednym produktom garantuje nadštandardnú záruku na svoje strechy až 33 rokov. Vysokokvalitná strecha Tondach je tým pravým riešením ak hľadáte zdravé, pohodové a kvalitné bývanie. Keramická škridla je vyrobená z prírodného materiálu, ktorý prirodzene dýcha a tým zabraňuje tvorbe plesní.

Engoby a glazúry

Povrchová úprava pálených škridiel sa odlišuje aj svojou trvácnosťou, farebnou stálosťou a odolnosťou voči UV žiareniu či poveternostným vplyvom. Tondach do škridiel nepridáva žiadne farbivá, ich intenzívna farba je prírodná a vzniká počas procesu výroby. Dôvodom je primiešanie rôznych oxidov kovov do ílového bahna. Táto zmes sa nanáša na vysušené škridly a po spoločnom vypálení vznikne farebne stála matná a pololesklá vrstva (engoba) alebo lesklá vrstva (glazúra), ktoré sú hlboko zatavené do každej škridly.

Engoby a glazúry

Ak túžite po farebnej streche, ktorá zaujme na prvý pohľad a rozžiari okolie, tak sú povrchové úpravy najvhodnejším riešením. Engoba či glazúra sa budú vynímať na streche rôznych tvarov a oživia každý príbytok. Z bohatej ponuky   tvarov, farieb a povrchových úprav si vyberie každý zákazník.

Engoby a glazúry

Určite oceníte aj bezplatné služby špecialistu na strechy, ktorý vám profesionálne poradí priamo u vás doma. Na viac ako 150 predajných miestach si môžete prezrieť a vybrať vhodnú škridlu. Spoločnosť Tondach ponúka komplexné služby, aby zabezpečila spokojnosť svojich zákazníkov.

Využite výhodné jesenné zľavy a zaregistrujte sa ešte dnes!

Príbuzné články na inšpiráciu