Wienerberger je zakladajúcim členom Združenia výrobcov murovacích materiálov

Spoločnosť Wienerberger slovenské tehelne, spol. s.r.o. sa stala iniciátorom vzniku profesného Združenia výrobcov murovacích materiálov (ZVMM).


Spoločnosť Wienerberger slovenské tehelne, spol. s r.o. svojimi aktivitami dlhodobo zlepšuje kvalitu života a ponúka najlepšie riešenie tým, ktorí sa rozhodli pre zdravé bývanie. Vyvíjame energeticky úsporné, využiteľné a udržateľné riešenia pre zdravé bývanie. Neustále zlepšujeme technológie, ktoré vedú k vytvoreniu maximálnej hodnoty pre našich zákazníkov.

Preto sme sa stali iniciátormi vzniku profesijného združenia, ktoré má za cieľ podporovať kvalitné a ekologické stavanie na Slovensku.

Výrobcovia, ktorí sú v tejto organizácii zastúpení, spĺňajú aktuálne normové požiadavky pre súčasnú výstavbu a ponúkajú spoľahlivé riešenia po stránke energetickej nenáročnosti, zdravého stavania a dlhodobej kvality stavieb.

Sme výrobcovia murovacích materiálov, ktorých spája cieľ, aby ľudia na Slovensku mohli stavať efektívne. Pomáhame im zorientovať sa v záplave informácií a neustálym vysvetľovaním problematiky reflektujeme na aktuálne výzvy stavebníctva.

Všetky informácie o ZVMM nájdete tu > https://www.zvmm.sk/aktuality

Príbuzné články na inšpiráciu